BUNDES: HSV ne ispušta lidere iz vida

Golovima Mladena Petrića, fudbaleri Hamburgera vratili su sva tri boda kući sa gostovanja u Kelnu.

BUNDES: HSV ne ispušta lidere iz vida Izvor: MONDO

"Jarčevi" su gledali hrvatskog napadača kako postiže golove, potom uspjeli da smanje, ali ne i izjednače - 1:2.

Prvi gol Petrić je levicom postigao u 15. minutu, a još ljepši stigao je u 31.

Slovenac Milivoje Novaković uspio je da zatrese mrežu HSV-a u 83. minutu, ali do isteka utakmice domaćin nije više imao izglednih šansi, tako da su doživjeli i deveti poraz u ligi.

A, sedmu pobjedu u 16. kolu ostvarili su "vukovi" iz Volfsburga. Pao je Hanover - 2:1.

Gol odluke postigao je Bosanac Zvjezdan Misimović u 63. minutu meča, iako je taj pogodak trebalo pripisati igraču Hanovera Štajneru, koji je bio nespretan.

Upravo je Štajner donio izjednačenje Hanoveru u 59. minutu, a nade gostiju da bi mogli do boda umanjio je Fromlovic, koji je isključen u 81. minutu.