PREMIJER: Rednap bez milosti prema "svojima"!

Iako mu je po Vest Hem prirastao srcu, menadžer Totenhema Heri Rednap nije imao milosti prema klubu u kojem je proveo punih 15 godina.

PREMIJER: Rednap bez milosti prema "svojima"! Izvor: MONDO

Njegovi izabranici su zabilježili pobjedu protiv gradskog rivala Vest Hema (2:0) u poslednjoj utakmici 16. kola engleske Premijer lige i izjednačili se sa "čekićarima" na 15. mjestu prvenstvene tabele sa po 18 bodova.

U ponedeljak uveče na Apton Parku, domaću ekipu, koju sa klupe vodi Đanfranko Zola, načeo je kapiten Totenhema Ledli King u 68. minutu, da bi rezervista Džejmi O' Hara ovjerio pobjedu u 89. minutu utakmice.

Klubu sa Vajt Hart Lejna ovo je peti trijumf u sezoni, dok su "čekićari" upisali osmi ovosezonski poraz.