BUNDES: Jojić sa klupe gledao čas fudbala

Borusija iz Dortmunda deklasirala Verder u Bremenu 5:1. Bajernova laganica protiv Nirnberga, Mandžukić opet pogodio.

Miloš Jojić nije debitovao za Borusiju iz Dortmunda u meču protiv Verdera u Bremenu, ali je imao priliku da vidi kako njegovi saigrači "melju" rivala.

Borusija je deklasirala Verder 5:1 (po dva gola Levandovskog i Mihtarijana), koji više nije onako jak i kvalitetan kakav je bio do prije koju sezonu.

Sjajnim udarcima Roberta Levandovskog i Henrika Mihtarijana "milioneri" su do poluvremena imali velikih 2:0.

Potom još tri gola u nastavku, od kojih je onaj četvrti bio posle "brazilske" akcije cijele navale gostiju, koju je krunisao Mihtarijan.

Mogao je Jirgen Klop i da ubaci Jojića u igru, pogotovo što je sve bilo odlučeno još prije tog četvrtog gola (koji je postignut u 62. minutu). Ipak, doskorašnji vezista Partizana ima još vremena za debi i treba da bude strpljiv.

O Bajernu iz Minhena je dosadno pisati. Nova pobjeda Bavaraca u gostima protiv Nirnberga, za i dalje +13 u odnosu na Bajer iz Leverkuzena.

Hrvat Mario Mandžukić ponovo je bio strelac, pa će Pep Gvardiola vjerovatno još koji put razmisliti da li će ga se odreći kada na ljeto dođe Levandovski.