Maksimović igrao, Torino izgubio

Veliko iznenađenje priredili su fudbaleri Bolonje koji su kao gosti savladali Torino 2:1.

Torino je bio favorit protiv Bolonje u meču 23. kola Serije A, poveo je već u 5. minutu, ali je na kraju izgubio!

Gostu su uspjeli da preokrenu već do 24. minuta, a potom i da sačuvaju prednost za važnu pobjedu u borbi za opstanak.

"Granada" je povela pogotkom sjajnog Ćira Imobilea, udarcem glavom sa pet metara poslije centaršuta Matea Daramiana. Bio je to njegov 12 gol ove sezone u Seriji A, a sedmi u posljednjih sedam utakmica!

Uslijedile su, međutim, dvije loše reakcije odbrane domaćih, koje je Džonatan Kristaldo znao da kazni. Prvo u 11, a onda i u 24. minutu.

Nikola Maksimović je odigrao cijeli meč za Torino, dok novi fudbaler "bikova" i doskorašnji bek Crvene zvezde, Marko Vešović, nije bio ni među rezervama.