PRIPREME: Poraz rezervista Borca

Igrači banjalučkog Borca s manjom minutažom izgubili od Zvijezde u Puli (3:0) iako je bio najavljen meč sa Opatijom.

Fudbaleri Borca upisali su i drugi poraz na pripremama u Hrvatskoj izgubivši u Puli od gradačačke Zvijezde rezultatom 3:0.

Ono što svakako treba istaći jeste da su šansu u ovoj utakmici dobili igrači sa manjom minutažom, kao i oni koji nisu nastupili u prethodnoj test-utakmici sa Željezničarom (3:1), prenio je zvanični sajt banjalučkog kluba.

Inače, golove za tim iz Gradačca postigli su Islamagić, Radivojević i Čolić.

Narednu kontrolnu utakmicu Borac igra danas u 14 časova u Umagu, kada će rival biti Olimpija iz Ljubljane.

BORAC: Avdukić (drugo pol. Ilić), Kondić, Perović, Zečević, Savić, Đerić, Šakić, St. Dujaković, Komljenović, Runić, Kodžoman (drugo pol. Predragović).

(MONDO, foto: FK Borac)