PRIMERA: Barsa 60, Real 60, Atletiko 60...

Madriđani bez većih problema osvojili tri boda na gostovanju Hetafeu (3:0) i izjednačili se na prvom mjestu tabele sa Barselonom i Atletikom.

Golovima Hesea Rodrigeza, Karima Benzeme i Luke Modrića, Real Madrid zadržao je na stadionu Hetafa korak sa rivalima u trci za titulu.

Atletiko i Barselona osvojili su po tri boda u subotu, a tim Karla Anćelotija isto je učinio u nedjelju. Očekivano lako, sa dva gola u prvom, a jednim u drugom poluvremenu.

HETAFE - REAL 0:3 (0:2)

Hese će dobro upamtiti svoj današnji pogodak, s obzirom na to da je tako postao drugi igrač Reala koji je ove sezone pogodio na pet uzastopnih utakmica. Naravno, prvi je to uradio Kristijano Ronaldo, najbolji igrač na svijetu koji u nedjelju nije istrčao na teren zbog ranije izrečene kazne.

Gol utakmice postigao je Karim Benzema, pretrčavši cijeli teren. Doduše, i Luka Modrić je atraktivno pogodio u 66. minutu, udarcem van kaznenog prostora.