Markec se igra sa golmanima! (VIDEO)

Lazar Marković ponovo pogodio. I to kako!

Fudbaleri Benfike imaju u ponedeljak uveče veliku priliku da se "odlijepe" na čelu tabele Primeire i naprave veliki korak ka osvajanju titule.

Uoči meča protiv Vitorije Gimaraeš imali su dva boda više od Sportinga, a ka trijumfu ih je poveo Lazar Marković, golom u prvom poluvremenu.

Srpski internacionalac prelijepo je iskoristio dodavanje "kroz odbranu", prebacio golmana i lako ubacio loptu u mrežu. Podsjetimo da je bio strijelac i prije osam dana, protiv Pasoš Fereire!

Na terenu su od prvog minuta njegovi saigrači i zemljaci Ljubomir Fejsa i Miralem Sulejmani, dok je Filip Đuričić na klupi.

Benfika je aktuelno, 20. kolo, dočekala sa 46 bodova. Sporting ima 44, jer je u subotu pobijedio Rio Ave (2:1). Porto je ostao na 42, izgubivši od Estorila na svom stadionu (0:1), pogotkom bivšeg veziste Crvene zvezde, Evandra.
(MONDO:Foto: Guliver/Getty images/Eurofootball)