Dogodilo se i to: gol domaćina u LŠ!

Poslije 418 minuta igre u osmini finala Lige šampiona, bez nadoknade vremena, "pao" je gol nekog od domaćina na terenima širom Evrope!

Dogodilo se i to - upisali su se domaćini!

Sve do 58. minuta pete utakmice osmine finala Lige šampiona, skor između domaćina i gostiju bio je 0:11. Tek tada, iz jedne gužve pred golom Borusije Dortmund, pri vođstvu gostiju od 0:2, Oleg Šatov uspio je da zatrese merežu i tako učini Zenit prvim timom koji se "upisao" na svom terenu.

Mančester sitiju, Arsenalu, Milanu i Bajer Leverkuzenu to nije uspjelo, a vjerovatno je da će neki (možda i svi) na novu šansu čekati do sljedeće sezone.

Barselona je dobila siti 2:0 kao gost, Bajern nadigrao Arsenal istim rezultatom, Atletiko Madrid zabilježio je minimalnu pobjedu u Milanu, dok je Pari Sen Žermen deklasirao Leverkuzen i dao četiri gola. I Dortmund je hrlio ka ubjedljivoj pobjedi, sve do akcije koju je krunisao Šatov.

VIDEO

Potom, pri rezultatu 1:3, Zenit je postigao i drugi gol iz nepostojećeg penala.

Do početka utakmice u Pireju, između Olimpijakosa i Mančester junajteda, skor domaći/gosti biće 2:13! Takođe, do početka tog meča - svih pet "dvojki"!

U srijedu se sastaju Šalke - Real Madrid, odnosno Galatasaraj - Čelsi.

(MONDO, foto: Guliver/Getty Images/Alex Grimm)