Zvezdinih sedam "zlatnika", Burza se vratio

Crvena zvezda izbombardovala Zlatar iz Nove Varoši na pripremama u Ivanjici. Dva gola Burzanovića, upisale se i novajlije.

Zvezdinih sedam "zlatnika", Burza se vratio Izvor: MONDO

U Fudbalskom klubu Crvena zvezda počeli su, izgleda, da duvaju povoljniji vetrovi. Kako na organizacionom, tako i na sportskom planu.

O tome svjedoči i rezultat prvog kontrolnog meča na pripremama u Ivanjici: Crvena zvezda - Zlatar 7:0 (5:0).

Protivnik jeste nižerazredna ekipa i razlika u kvalitetu bila je očigledna, ali trenera Vladimir Petrovića-Pižona može da raduje želja svih igrača da se nametnu.

To se prije svega odnosi na povratnika iz podgoričke Budućnosti Igora Burzanovića koji je postigao dva, uvodna gola, ali i na novajlije.

Interesantno je da su se u listu strijelaca upisala i oba nova napadača - Dejan Lekić i Darko Lazović.

Strijelci golova bili su: Burzanović 12. i 16. minut, Savić 22. minut, Lekić 25., Blažić 45., Lazović 56. i Oumaru Abubakar u 84. minutu.

Zvezda je u prvom poluvremenu igrala u sastavu: Stamenković, Ninkov, Tutorić, Savić, Ignjatijević, Isah, Blažić, Lazetić (kapiten), Obrić, Burzanović i Lekić.

U drugom poluvremenu: Pavlović, Cvetković, Vranješ, Savić (od 70. minuta Mrkela), Karadžić, Savio, Nikolić, Kadu, Lazović, Abubakar i Perović.