JSL: Nema pobednika, nigde!

Sve tri utakmice Superlige, odigrane od 13 časova, završene bez pobednika. Samo dva gola.

JSL: Nema pobednika, nigde! Izvor: MN PRESS

Najveće iznenađenje priredili su igrači Radničkog iz Kragujevca, koji su na "Čika Dači" zaustavili Crvenu zvezdu i osvoji bod 0:0. Derbi na Banjici, između Rada i Vojvodine, takođe je završen bez golova. Donji Srem i Spartak postigli su po jedan...

Utakmica između "građevinara" i "lala" bio je zanimljva. U izjednačenom prvom delu obe ekipe imale su nekoliko prilika da stignu do vođstva, a najbolju gosti kada je Marko Poletanović u 38. minutu pogodio preču iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu Vojvodina je sve vreme imala inicjativu koju nije uspela da kruniše.

Jedina dva pogotka viđena su u Pećincima. Donji Srem je poveo u 47. minutu golom Darka Spalevića sa "bele tačke". "Golubovi" su do boda stigli dva minuta pre kraja. Strelac je bio Dejan Georgijević.