Đorđević se "upisao" i u Kupu Italije

Srpski napadač poslao "bombu" u mrežu Varezea, u pobedi Lacija 3:0.

Posle šest pogodaka u 13 kola Serije A, Filip Đorđević pogodio je i u Kupu Italije.

Srpski napadač postigao je drugi gol na "Olimpiku", u trijumfu nad Varezeom (3:0). Opalio je po lopti snažno i zakucao je u mrežu, potvrdivši još jednom da se brzo navikao na Rim.

Njegov gol je "pao" u 26. minutu, nakon autogola Stefana Simića, nekadašnjeg juniora Milana, omladinskog reprezentativca Češke. Konačan rezultat postavio je Felipe Anderson, u 80. minutu.

Pogledajte Đorđevićev gol.

...

U narednom kolu Kupa, Lacio će se boriti za plasman u četvrtfinale protiv Torina u gostima. Za sada je poznat samo još jedan par: Milan - Sasuolo. Trofej brani Napoli.

Sampdorija - Breša 21.00

* Plasman u narednu rundu - 1/16 finala, direktno su obezbedili Inter, Napoli, Roma, Fiorentina, Juventus i Parma.