"Šou" na "Čika Dači", Radnički - Vojvodina 3:4!

Radnički je postigao golova koliko u 14 prethodnih utakmica, ali nije pobedio!

"Šou" na "Čika Dači", Radnički - Vojvodina 3:4! Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Radničkog 1923, nakon veoma neprijatne nedelje u kojoj su dva dana štrajkovali i zbog toga od navijača, u svlačionici, dobijali šamare i pretnje da će biti izbodeni noževima (ako izađu u grad), postigli su na jednoj utakmici isto golova koliko i na 14 prethodnih.

Ali, opet nisu pobedili!

Na "Čika Dači", Kragujevčani su stigli sa 1:3 do 3:3, ali na kraju ipak doživeli deseti poraz ove jeseni, koju će pamtiti po jednoj jedinoj pobedi. Mijat Gaćinović i Marko Ivanić dali su po dva gola za prvu pobedu Vojvodine posle četiri kola u kojima je osvojen samo bod.

Na zatvaranju polusezone: Radnički 1923 - Vojvodina 3:4 (1:3).

Ivanić, strelac trećeg i četvrtog gola za Vošu, autogolom je smanjio na 2:3 u 54. minutu, samo dva minuta pre nego je Luka Tiodorović pogodio mrežu gostiju za iznenađujućih 3:3. Ipak, Ivanić se kasnije iskupio i golom u 81. minutu doneo prvo slavlje svom timu 25. oktobra i utakmice sa Voždovcem u gostima.