Jović, Gavrić i Parker u metu, pobeda Zvezde!

Nova pobeda crveno-belih u Sloveniji, po gol dao svako iz ofanzivne linije koju je izveo trener Lalatović.

Trener fudbalera Crvene zvezde Nenad Lalatović odlučio se da utakmicu sa slovenačkim Ankaranom počne sa Džošuom Parkerom u špicu i Nenadom Gavrićem i Lukom Jovićem na krilnim pozicijama.

Svaki je dao po gol u pobedi od 3:1, drugoj od odlaska šampiona Srbije u Sloveniju.

Sve je već bilo rešeno posle 15 minuta igre, jer je Jović dao gol u 6, Gavrić u 13, a Parker u 15. minutu.

Jedini gol za Ankaran, koji je bio opasan iz prekida, postignut je u 39. minutu posle kornera, a u 74. Darko Lazić dobio je crveni karton zbog prigovora sudiji.

ZVEZDA 1: Rajković - Cvetković, Luković, Pavićević, Anđelković - Grujić, Stojanović, Savićević - Gavrić, Jović - Parker.

ZVEZDA 2: Manojlović - Planić, Jovanović, Lazić, Đorđević - Ristić, Bosančić, Avramovski - Lazović, Antić - Parker. Kasnije je ušao Despotović.

U prvoj proveri, crveno-beli su savladali Tomlin rezultatom 3:0, a do povratka kući očekuje ih još duel sa Koperom, 27. januara.