Kad aplauzi postanu zvižduci: Inter ućutkao Napulj

Napoli vodio 2:0 i išao ka rutinskoj pobedi u derbiju, ali su "nerazuri" odgovorili u poslednjih 20 minuta. Ikardi "panjenkom" postavio konačnih 2:2!

Nije gotovo dok Mauro Ikardi (22) ne kaže!

Samouvereni Argentinac prišao je lopti u 87. minutu utakmice Napoli - Inter, u trenutku dok je njegov tim gubio 1:2. Nade Napolitanaca bile su u rukavicama golmana Marijana Anduhara, a želje Intera i Rome u nozi "devetke" nerazura.

Istetovirani napadač pritrčao je lopti i "bocnuo" je, bezobrazno prebacivši zemljaka, za konačnih 2:2!

Napoli je bio nadomak "topljenja" prednosti posrnule Rome na samo dva boda, ali je Inter imao drugačije planove. Domaćin je na San Paolu vodio 2:0 do 63. minuta (strelci Hamšik i Iguain), ali je gost bio taj koji se na kraju radovao.

Pogocima Argentinaca Rodriga Palasija u 72. i Maura Ikardija u 87. minutu, "nerazuri" su (bez Vidića i Kuzmanovića) odneli bod na "Meacu" i naneli težak udarac protivniku u borbi za drugo mesto.