Meša bio na Otoci, šta je vidio – ništa!

Prvi polufinalni duel Kupa BiH između Olimpica i Zrinjskog na Otoci završen bez golova. Meč sa tribina gledao i selektor BiH Mehmed Baždarević.

Meša bio na Otoci, šta je vidio – ništa! Izvor: MONDO/Samir Cacan

Izvor: MONDO/Samir Cacan

Blijeda i prilično nezanimljiva fudbalska predstava viđena je u srijedu na Otoci gdje su Olimpic i Zrinjski tražili neku eventualnu prednost pred revanš u Mostaru.

Do prednosti niko nije stigao, osim što će Zrinjski pitanje pobjednika i putnika u finale Kupa BiH rješavati na svom terenu.

Publika na Otoci, među kojom je bio i selektor BiH Mehmed Baždarević vidjela je tek nekoliko prilika na obje strane.

Priliku da se upiše u strelce imao je u 20. minutu imali su Kordić na jednoj i odmah poslije njega Figureido na drugoj strana, ali mreže su nisu zatresle.

Crnov je u 27. minutu uposlio simeunovića, ali njegov udarac sa nekoliko metara odlazi van okvira gola.

U drugom poluvremenu gotovo da i nije bilo prilika, tek jednu polupriliku imao je Kordić, ali ostalo je 0:0.

Revanš meč igra se za 14 dana u Mostaru, u drugom polufinalu Borac će od 19.30 ugostiti Široki Brijeg.