Moravac na "Karađorđu"!

Vojvodina nastavila seriju poraza na svom stadionu, Borac napravio iskorak ka sredini tabele...

Moravac na "Karađorđu"! Izvor: MN PRESS

Čačanski Borac potvrdio je da je jedna od najnepredvidljivijih ekipa Superlige Srbije, savladavši Vojvodinu usred Novog Sada - 1:3 (0:0)!

Golova nije bilo do petnaestak minuta pre kraja, a onda su Miljan Mutavdžić (76) i Milan Jevtović (78) poslali domaćina u "nokdaun".

Tračak nade Voši je doneo Milan Makarić u 90. minutu, ali je Rade Krunić, nesuđeno pojačanje "lala" u januarskom prelaznom roku, odmah vratio Čačanima dva gola prednosti.

Posle Jagodine (1:4) i Napretka (0:1), Novosađani su izgubili i treći uzastopni meč na "Karađorđu". Sa 40 bodova su četvrti na tabeli, ispred zahuktalog Novog Pazara sa 39.

Borac sa 26 bodova deli 10. i 11. poziciju sa niškim Radničkim, ali iskusni trener Bogić Bogićević sigurno će zadržati svoje igrače "na zemlji", jer zona ispadanja nije mnogo daleko...