Berardi nastavio goleadu protiv Milana (VIDEO)

Napadač Sasuola het-trikom doneo pobedu svom timu, ali ga je "pogurao" sudija Gida.

Fudbaleri Sasuola baš vole kada igraju protiv Milana!

Od kada se takmiče u Seriji A (debitovali u sezoni 2013/2014), zeleno-crni najviše puta pobedili su klub sa San Sira. Tako je bilo i ove nedelje...

Sasuolo je kao domaćin savladao Milan 3:2 za treću pobedu u pet međusobnih duela, uz dva poraza.

U centru pažnje našao se Domeniko Berardi, koji je upisao het-trik, za ukupno sedam golova u dva meča protiv Milana ove sezone!

Napadač Sasuola, ipak, imao je veliku pomoć sudije Marka Gide, koji je posle greške Dijega Lopeza u 13. minutu dosudio pogodak za domaći tim, iako lopta nije celim obimom prešla gol-liniju.

U 31. minutu Berardi je povisio na 2:0, ali su gosti uspeli da izjednače preko Bonaventure (33) i Aleksa (51).

Konačan rezultat u ovoj utakmici, koja nije imala takmičarski značaj, postavio je Berardi u 77. minutu. Bio je to njegov sedmi doprinos u poslednjih 10 golova Sasuola (pet puta je bio strelac i dva puta asistent).

...

Milan je posle ovog poraza ostao na desetom mestu Serije A, dok se Sasuolo popeo na 12. poziciju.

Trebalo bi istaći i da je Milan meč završio sa devet igrača, zbog crvenih kartona Bonaventuri (drugi žuti u 57. minutu) i Susu u nadoknadi utakmice.