Filipe?

Gol i asistenciju u pobedi Lacija, Filip Đorđević "platio" je zatvorenim okom.

Filip Đorđević, asistenciju i gol u teškoj pobedi Lacija nad Frozinoneom 2:0, platio je zatvorenim okom!

Naš fudbaler, nakon što je prvi put ove sezone odigrao 90 minuta i pokazao da je povreda prošlost, "pohvalio" se na Twitter profilu "trofejom" koji je vratio kući s "Olimpika". Đorđević je u jednom duelu dobio jak udarac, o čemu svedoči i slika.

Lacio se dugo mučio s debitantom u Seriji A, sve do 80. minuta kada je Đorđević proigrao Kejtu Baldea, a ovaj doveo nebesko plave u vođstvo. U četvrtom minutu nadoknade Đorđević je postigao drugi gol u sezoni, ujedno drugi u poslednja tri kola.

Golovi.

Pre dve nedelje, Đorđević je pogodio i mrežu Đenove u pobedi Lacija od 2:0.

Fudbaler koji je ne tako davno odlučio da više ne igra za reprezentaciju Srbije, zadobio je povredu na pripremama prošlog leta i zbog toga propustio obe utakmice poslednje runde kvalifkacija za Ligu šampiona, u kojima je Lacio ispao od Bajer Leverkuzena.

Potom, "devetka" rimskog kluba nije mogla da nastupi protiv Dnjepra i Sent Etjena u Ligi Evrope, odnosno Bolonje, Kjeva i Udinezea u Seriji A, a Đorđević se vratio na teren u bolnom porazu od Napolija, rezultatom 5:0, na "San Paolu".

Međutim, od tada, i Đorđević i Lacio zaigrali su bolje i danas zabeležili treći uzastopni trijumf u ligi: Đenova, Verona, Frozinone.