KUP RS: Bilbija majstor i tragičar Borca!

Fudbaleri Borca eliminisani u osmini finala Kupa RS od Leotara (1:1, pen 5:3). Nemanja Bilbija pogodio iz slobodnjaka, a promašio sa kreča.

KUP RS: Bilbija majstor i tragičar Borca! Izvor: MONDO

Crveno-plavi iz Banjaluke su u nedelju na trebinjskom stadionu "Police" prvi došli u vođstvo fantastičnim udarcem Bilbije iz slobodnog udarca. Potencijalni reprezentativac BiH je u 27. minutu pokazao koliko je nedostajao lideru Premijer lige BiH u posljednjim mečevima, koje je propustio zbog zdravstvenih problema.

Leotar je izjednačio u 64. minutu preko rezerviste Bojana Magazina i do isteka regularnog toka rezultat se nije mijenjao.

Sa penal lutrije su u dresu Borca promašili Bojan Petrić i upravo Nemanja Bilbija za veliko slavlje trebinjskog tima, koji je izborio plasman među osam timova Kupa Republike Srpske.