PREMIJER: Čelsi pao na Vila parku

Čelsi posustaje. Aston Vila je pobijedila u Birmingemu 2:1 (1:1) u uvodnom meču devetog kola Premijer lige.

PREMIJER: Čelsi pao na Vila parku Izvor: MONDO

Tako je tim Karla Anćelotija drugi put poražen u posljednje tri prvenstvene utakmice pošto je u sedmom kolu izgubio, takođe na gostovanju, od Vigana - 1:3. I to su mu jedina dva neuspjeha u sezoni.

"Plavci" su poveli već u 15. minutu na Vila parku, preko Didijea Drogbe, ali je u 32. izjednačio Ričard Dan. Konačan rezultat postavio je Džejms Kolins samo sedam minuta po povratku iz svlačionice.

Čelsi je sa 21 bodom ostao na čelu tabele... Bar dok se ne završe utakmice Premijer lige koje su počele u 16 sati. Mančester junejted ima priliku da pobjedom nad Boltonom zaposjedne vrh. Trenutno ima 19 bodova.

Aston Vila - Čelsi 2:1 (1:1)