Au, kakva namještaljka!!!

Fudbaleri Vijane shvatili su u 81. minutu meča posljednjeg kola Divizije 2 protiv Kapandinja da im za plasman u viši rang treba DEVET golova.

Au, kakva namještaljka!!!  Izvor: MONDO

Djeluje kao nemoguća mislija, ali... Da li je?

Kada su igrači brazilske Vijane čuli da je njihov rival za mjesto koje vodi u Diviziju 1, Moto klub pobijedio sa 5:1, dali su sve od sebe postignu dovoljan broj golova kako bi na kraju ipak imali bolju gol razliku. Problem je bio u tome što su i momci iz Kapandinja dali sve od sebe da to njihovim rivalima pođe za rukom.

Vijana je za devet minuta postigla devet neophodnih golova. Pogledajte kako na našem portalu www.mtsmondo.com

Naravno ova lakrdija nije prošla neopaženo, a čelnici Fudbalskog saveza Brazila već su poručili da će dobro istražiti šta se dogodilo. Ni njima nije normalno da pred golmana jedne ekipe istrči šest protivničkih napadača, a da njegovi defanzivci to gledaju sa strane...