PREMIJER: Vest Hem dobio u 90!

"Čekićari" u zaostalom meču Premijer lige savladali Aston Vilu (2:1) pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

PREMIJER: Vest Hem dobio u 90! Izvor: MONDO

U Premijer ligi više nema timova bez pobjede na svom stadionu.

Da tako bude pobrinuo se "rezervista" Vest Hema Zavon Hajns, koji je u posljednjim trenucima matirao golmana Aston Vile Breda Fridela - 2:1 (0:0).

Vest Hem je poveo preko Marka Noubla, iz penala u 45. minutu, potom Ešli Jang nije iskoristio najstrožu kaznu, ali se iskupio u 52. minutu, kada je gostima donio izjednačenje.

Velika je vjerovatnoća da bi to bio i konačan rezultat utakmice, da Vila pet minuta prije kraja nije ostala bez isključenog Habiba Beija.

"Čekićari" su svim silama jurnuli u napad, što im se naposljetku isplatilo. Poslije dva remija i dva poraza, konačno su upisali tri boda na Apton parku.

TABELA POSLIJE 11. KOLA: Čelsi 27, Mančester j. 25, Arsenal (-1) 22, Mančester s. (-1) 19, Totenhem 19, Liverpul 18, Aston Vila 18 ... Birmingem 11, Bolton (-1) 11, Vest Hem 10, Vulvs 10, Blekburn (-1) 10, Hal 8, Portsmut 7 bodova.