PRIMERA: Sevilja i Valensija prate velike

Utakmice desetog kola Primere nisu promijenile ništa u vrhu tabele, pošto su pobjede ostvarile sve četiri vodeće ekipe.

PRIMERA: Sevilja i Valensija prate velike  Izvor: MONDO

Uspjehe Barselone i Reala, u nedjelju su "ispratili" Sevilja i Valensija.

Znatno teže do bodova je došla Sevilja, koja je poslije vodećeg gola već u devetom minutu, dozvolila Viljarealu da preokrene na 1:2.

Ali gosti nisu dugo uživali u prednosti - Luis Fabijano je dva minuta kasnije izjednačio, da bi Fredrik Kanute poslije još pet minuta postavio konačan rezultat 3:2.

Ivica Dragutinović zbog povrede nije bio među 18 igrača za ovaj meč, a nije zaživio ni potencijalni okršaj srpskih reprezentativaca u meču Valensija - Saragosa (3:1).

Nikola Žigić svih 90 minuta je presjedeo na klupi "slijepih miševa", dok Ivana Obradovića nije bilo u timu Saragose.