Kadu: Ljubio sam saigrače poslije gola

Kao starter u prijateljskoj utakmici sa Sionom (3:3), dribler Crvene zvezde bio je strijelac i asistent.

Kadu: Ljubio sam saigrače poslije gola Izvor: MONDO

Reprezentativne obaveze uobičajenih startera u timu Crvene zvezde, Dejana Lekića i Slavka Perovića, otvorile su prostor za Brazilca Kadua, da u Švajcarskoj pokaže šta zna.

Kao starter u prijateljskoj utakmici sa Sionom (3:3), dribler je bio strijelac i asistent.

Svjestan da je na pravi način iskoristio priliku koja mu se ukazala, Kadu je blistao od sreće poslije utakmice u kojoj je bilo 3:0 za Zvezdu, ali je Sion na proslavi stogodišnjice uspio da izjednači u drugom poluvremenu.

"Baš sam srećan zbog gola. Prija mi. Rekli su mi neki saigrači da ću postići gol, pa sam poslije išao da ih poljubim. Super je što sam zaigrao i spreman sam da koristim svaku šansu koju dobijem", zadržao je pozitivan stav Kadu, iako od dolaska iz Zete zajedno sa Saviom dobija šansu jako, jako rijetko.

Njegov zemljak Savio često je u startnih 11, a kaže da svim srcem želi i da njegov drug Kadu uskoro dobije i takmičarske minute u crveno-bijelom dresu.

"Slične golove smo dali Kadu i ja. Sa pet, šest metara iskosa lijevo, samo što sam ja šutnuo pod prečku, a on je pogodio suprotan ugao. Drago mi je zbog njegovog gola, jer znam da je željan dokazivanja. Ipak, trener najbolje zna ko treba da igra i koliko", kaže Savio.

Generalno pozitivan utisak sa gostovanja u Švajcarskoj, uprkos propuštenom vođstvu od 3:0, pokvarila je vijest da je Nemanja Cvetković u finišu meča polomio nogu i da mu predstoji duga pauza.

(MONDO, foto: crvenazvezdafk.com)