Tomić: Ovo uliva optimizam...

Trener Partizana Ivan Tomić nije krio oduševljenje zbog pobede svog tima u Surdulici rezultatom 4:0, sa druge strane Miloš Veselinović bio je razočaran partijom svoje ekipe.

Ivan Tomić posle Radnik - Partizan  Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana prvi su tim još od avgusta prošle godine koji je uspeo da slavi u Surdulici. "Tvrdo gostovanje" se pokazalo kao lak zadatak za momke Ivana Tomića koji su od prve do poslednje minute utakmice dominirali na terenu.

Sa dva gola Valerija Božinova u prvom, a onda i dva pogotka Nemanje Mihajlovića u drugom, ostvarili su vrlo ubedljivu pobedi osvojili nova tri boda - 4:0 (2:0).

U najavi utakmice strateg Partizana Ivan Tomić kazao je da je njegov tim naučio lekciju iz prva dva duela sa Surduličanima, kada su primili po dva pogotka, pa su od starta meča želeli da nametnu svoj ritam i da spreče opasne kontre Ovusua i Deletića.

"Jako dobro smo ušli u utakmicu, imali smo konkretan posed, dobro se kretali između linija, a s obzirom na to kako smo igrali kasno smo i dali gol. Dobro smo i kontrolisali njihov kontranapad, dobro smo stajali iza lopte", kazao je on.

"Ovo nam uliva optimizam pred završnicu prvenstva, finale Kupa...", podvukao je Tomić i dodao da čestita ekipi Radnika na odličnoj sezoni.

Sa druge strane talentovani trener Miloš Veselinović nije uopšte bio zadovoljan izdanjem svoje ekipe, a na pitanje da li se ekipa probudila kada je uveo "svežije" igrače u poslednjih dvadeset minuta, on je odgovorio negativno.