Imobile koristio Savićeve i Lulićeve asistencije

Lacio pobijedio Udineze u gostima. Asistencije Milinković Savića i Lulića. Pobjeda i Kjeva.

Fudbaleri Lacija ostvarili su četvrtu pobjedu ove sezone u Seriji A.

Lacio je u sedmom kolu u gostima bio bolji od Udinezea 3:0  i sada je sa Kjevom nalazi na diobi treće pozicije na tabeli. S tim da oba tima imaju po meč više.

Ćiro Imobile je u 28. minutu postigao vodeći gol za goste. Asistent za treći gol napadača Lacija ove sezone bio je Sergej Milinković Savić.

...

Na  2:0 za ekipu, koju je večeras kao kapiten predvodio Senad Lulić, povećao je Keita u 54. minutu.

Umjesto Keite u 70. minutu u igru je ušao Filip Đorđević.

...

Konačnih 3:0 postavio je Imobile svojim drugim golom večeras. Ovaj put asistent je bio Senad Lulić.

Igrao se 61. minut.

...

U premijernom meču ovog kola takođe pobjeda gostiju. Kjevo je slavio protiv Peskare 2:0.