I "fenjeraš" pokazao zube Valensiji

"Slepi miševi" osvojili samo bod protiv Granade, u utakmici u kojoj im je trijumf bio apsolutni prioritet.

"Jednostavno je, jer moramo da pobedimo. Bilo kako", naglašavao je trener Valensije Ćezare Prandeli u najavi utakmice protiv Granade.

Međutim, njegov zahtev nije ostvaren.

Ekipa sa Mestalje "vezala" je i četvrti meč bez trijumfa, jer je golom Luisa Nanija u 49. minutu izborila samo bod u duelu sa "fenjerašem".

VALENSIJA - GRANADA 1:1 (0:1)

Gostujući tim stekao je prednost u nadoknadi prvog poluvremena, udarcem Mehdija Karsele za 1:0 - vođstvo i zalihu koja je bila dovoljna za remi i bod davljenika.

Domaćin je poslednji put pobedio 16. oktobra, na gostovanju Sporting Hihonu, a ovim bodom ostaće na (trenutno) dva boda od zone ispadanja, uz mogućnost da joj se do kraja kola dodatno približi.