Ronaldo je LJUT! (VIDEO)

Portugalac nije skrivao bes, pa je i opsovao nakon što je Zinedin Zidan rešio da ga zameni u finišu meča protiv Bilbaa.

Real Madrid sa uspehom je okončao gostovanje u Bilbau, gde je osvojio sva tri boda protiv Atletika (2:1) u 28. kolu Primere.

Svi u ekipi "kraljevskog kluba" bili su zadovoljni učinkom, ali bilo je i onih koji su sa "kiselim" osmehom napustili stadion San Mames.

Prva zvezda Reala Kristijano Ronaldo nije bio srećan što ga je Zinedin Zidan zamenio u 79. minutu meča.

Portugalac nije postigao gol, ali jeste namestio oba za svoj tim - asistirao je i kod prvog gola u 25. minutu koji je postigao Benzema, a potom odigrao važnu ulogu i kod drugog pogotka Reala u 68. minutu, koji je upisao Kazemiro.

Kada je desetak minuta pre kraja Zizu zatražio izmenu, a Ronaldo video na tabli da će Isko ući umesto njega, ne da nije bio srećan, nego je i sočno opsovao.

"Por que a mi? Foda se" (Zašto ja? Odj...), poručio je Ronaldo, što je i zabeležila španska TV stanica Gol, koja je direktno prenosila meč.

Da Ronaldo nije bio srećan videlo se i po njegovom izrazu lica kada je napuštao teren, ali bez obzira na to kako se osećao, nije mogao da izbegne rukovanje sa Zidanom pre odlaska na klupu. I tamo je, videlo se to lepo u prenosu, "frktao".