Ovaj Junajted djeluje šampionski!

Žoze Murinjo je baš ozbiljno "zategao" tim sa Old Traforda. Rezervisti donijeli pobjedu protiv Lestera.

Ni diskutabilno poništen pogodak Huana Mate u 18. minutu, ni neiskorišćen penal Romelua Lukakua u 52. nisu poljuljali samopouzdanje fudbalerima Mančester junajteda.

"Crveni đavoli" ostali su pribrani i savladali Lester 2:0 za treću pobjedu u prve tri utakmice Premijer lige.

Iako je tek početak sezone, slobodno se može reći da ekipa Žozea Murinja djeluje vrlo ubjedljivo, vrlo sigurno na terenu i poslije dugo vremena čini se da će opet konkurisati za titulu.

Tri boda ove subote domaćinu, za koji je cijeli meč odigrao Nemanja Matić, donijeli su rezervisti, Markus Rašford golom poslije akcije iz prekida u 70. minutu i Maruan Felaini u 82, doduše, možda iz ofsajd pozicije...

"Lisice" su dugo odolijevale, ali daleko je ovaj tim od onog šampionskog od prije dvije godine i prije će se ponovo boriti za opstanak, nego što će opet konkurisati za mjesto u vrhu tabele.