Đurđević proradio i spasio Oli

Srpski napadač postigao prvi gol u šampionatu Grčke i u dresu Olimpijakosa. Đurđević bio precizan sa kreča za 1:1.

Uroš Đurđević postigao je "prvenac" u dresu Olimpijakosa.

Doskorašnji napadač Partizana imao je priliku da pre četiri dana počne utakmicu Lige šampiona protiv Sportinga. Ali, na debiju za Olimpijakos u elitnom takmičenju nije se previše istakao.

Ipak, za vikend je uspeo da postigne prvi gol u crveno-belom dresu grčkog šampiona.

Đurđević je bio strelac iz penala i to u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Zanimljivo, taj pogodak je Olimpijakosu bio dovoljan tek za remi protiv Asterasa, jer je Mihalis Manijas takođe iskoristio jedanaesterac u 55. minutu.

Đurđević

Posle četiri kola Oli i PAOK dele prvo mesto sa po osam osvojenih bodova, ali već u nedelju AEK i Panionios imaće priliku da ih prestignu.