SERIJA A: Montela ostaje i nakon Sasuola

Milan u posljednjem meču 12. kola slavio na gostovanju Sasuolu.

Fudbaleri Milana rutinski su odradili posao na gostovanju Sasuolu u posljednjem meču 12. kola Serije A.

Slavili su pobjedu 2:0, a mogli su i ubjedljivije da poraze domaćina, te su treneru Vinćencu Monteli sačuvali posao.

Spekulisalo se da bi nekada sjajni napadač mogao dobiti otkaz, ukoliko Milan ne pobijedi Sasuolo.

Prvi gol za Milan u finišu prvog poluvremena postigao je defanzivac Romanjoli. Nakon kornera bio je najviši u skoku na “prvoj stativi” i postigao vodeći gol za goste.

...

Sjajni Suso je riješio sve dileme oko pobjednika odličnim golom u 67. minutu. U svom stilu sjajni dribler je uzeo loptu na lijevoj strani, driblingom se oslobodio protivnika i majstorski postigao svoj četvrti gol ove sezone.

...

Milan je do kraja mogao i do ubjedljivije pobjede, ali Suso i Kalinić nisu iskoristili dobre šanse pred golom domaćina.