Skinuo dres, izazvao HAOS na utakmici (VIDEO)

Fudbaler Liona Nabil Fekir poslije gola koji je dao Sent Etjenu skinuo dres i pokazivao ga navijačima protivničkog tima. To je izazvalo njihovu reakciju. Pogledajte!

Jedan nepromišljen gest može da izazove haos, neželjenu lavinu, nekada, nažalost, sa teškim posljedicama.

Takvim posljedica, srećom, nije bilo na meču Sent Etjen - Lion 0:5, ali moglo je da ih bude.

"Ne vidim u čemu je problem, odlučio sam da tako proslavim gol. Ne vidim ništa loše i podlo u tome. Možda nije baš u redu kada nekome date pet golova, ali to je samo fudbal. Da se izvinim? Ne, zbog čega, ne žalim zbog tog gesta", izjavio je Fekir.

A za sve je "kriv" dres. Nabil Fekir, fudbaler Liona, poslije petog gola koji je dao domaćem timu, skinuo je kapitensku traku, a potom i dres i okrenuo ga na poleđinu, da bi ga jasno vidjeli navijači Sent Etjena.

Sudija mu je odmah prišao i naredio mu da se skloni i da prestane da provocira...

Isto to uradio je i as Barselone Lionel Mesi kada je pokazivao dres u pravcu navijača Real Madrida, ali, epilog nije bio isti...

POGLEDAJTE

Nabil Fekir

... ali, to je samo bila inicijalna kapisla za MASOVNO utrčavanje navijača Sent Etjena u teren.

Sent Etjen - Lion

Utakmica je bila prekinuta u 85. minutu, a poslije polučasovnog prekida, odigrano je i tih posljednjih pet minuta.