Slovaci prejaki za Želju (FOTO)

Fudbaleri sarajevskog Željezničara u pripremnoj utakmici poraženi od Dunajske Strede 2:3, iako su na poluvremenu vodili 2:1.

Sarajevski Željezničar poražen je danas u prijateljskom meču od slovačke Dunajske Strede 2:3 (2:1).

Željezničar je u petom minutu poveo golom Mehremića da bi 13 minuta kasnije Černak izjednačio na 1:1. Deset minuta prije odlaska na odmor "plavi" su ponovo stekli gol prednosti, kada je gol slovaka pogodio Ubiparip.

U nastavku, dva gola Dunajske Strede i potpuni preokret.

Prvo je na 2:2 izjednačio Grajalas u 61. minutu iz jedanaesterca, da bi u 85. minutu pobjedu slovačkom timu donio Vida.

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović, Bogičević, Osmanković, Mehremić, Vranješ, Hajdarević, Žerić, Ramović, Zec, Ubiparip.

DUNAJSKA STREDA: Macej, Huk, Šatka, Koštrna, Živković, Kalmar, Ljubičić, Grajales, Herc, Pačinda, Černak.