Prijedorčanin sudi lokalni derbi u Banjaluci | MONDOBA

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

Prijedorčanin sudi lokalni derbi u Banjaluci

Autor mondo.ba
Autor mondo.ba

Lokalni duel između Borca i Krupe, koji je na rasporedu u nedjelju u 15.30 časova na banjalučkom Gradskom stadionu, sudiće Zoran Grbić iz Prijedora.

Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Ukoliko se zbog loših vremenskih prilika, snijega i velike hladnoće koja je najavljena, ne odgodi 20. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, predstojeće subote trebale bi biti odigrane tri, a u nedjelju četiri utakmice šampionata BiH.

Na zvaničnom sajtu Fudbalskog saveza BiH, Takmičarska komisija FS BiH je objavlila sudije svih utakmica, a meč na Gradskom stadionu u Banjaluci vodiće Prijedorčanin Zoran Grbić.

Hoće li Galešić igrati protiv "svog" Borca?

Dvoboj starih rivala Željezničara i tuzlanske Slobode u Sarajevu će voditi Dragan Petrović iz Banjaluke, dok će pravdu u borbi za opstanak između GOŠK-a i Čelika u Gabeli dijeliti Vladimir Bjelica iz Istočnog Sarajeva.


Sarajevski arbitar Irfan Peljto sudiće šampionu Zrinjskom na gostovanju kod Mladosti u Doboju kod Kaknja, dok će meč u Vitezu, gdje dolazi Široki Brijeg, voditi Tomislav Čuić iz Tomislav Grada.


Na "Koševo" ekipi Sarajeva u goste dolazi bijeljinski radnik, a sudija tog susreta biće GOran Paradžik iz Ljubuškog.


Poslije 19. odigranih kola Željezničar ima 44 boda, Zrinjski 43, Široki Brijeg 38, Sarajevo 35, Krupa 31, Radnik 27, Mladost DK 25, Borac 24, Sloboda 19, GOŠK 17, Čelik 13, Vitez 7.

- PAROVI, SATNICA I SUDIJE -

subota, 24. februara

SARAJEVO: Željezničar - Sloboda (14.30 sati) (sudija: Dragan Petrović - Banjaluka)
KAKANJ: Mladost DK - Zrinjski (14.30) (Irfan Peljto - Sarajevo)
VITEZ: Vitez - Široki Brijeg (14.30) (Tomislav Čuić - Tomislavgrad)

nedjelja, 25. februara

GABELA: GOŠK - Čelik (14.30) (Vladimir Bjelica - Istočna Sarajevo)
SARAJEVO: Sarajevo - Radnik (14.30) (Goran Paradžik - Ljubuški)
BANJALUKA: Borac - Krupa (15.30) (Zoran Grbić - Prijedor)

Komentari 1

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

Stadion

A gdje ce se igrati, posto na stadionu nema semafora? Na Gradskom ocigledno nece

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC