Partizan opet izgubio

Crno-bijeli poraženi i u trećoj pripremnoj utakmici. Savladao ih je i Vaker Insbruk - 4:2 (2:2).

Partizan opet izgubio Izvor: MONDO

Šampion Srbije je u problemu. Samo 11 dana prije starta u kvalifikacijama za Ligu šampiona, protiv Pjunika u Beogradu, ne samo da ne zna za pobjedu na pripremama u Austriji već nije uspio da izvuče ni remi u tri utakmice.

Poslije Mlade Boleslav i Leha, koji su pobijedili sa po 1:0, Partizan je poražen i od Vaker Insbruka - 2:4 (2:2).

Crno-bijeli su konačno postigli gol, u 8. minutu strijelac je bio Kleo. Međutim, da u fazi odbrane mnogo toga škripi pokazalo se između 25. i 28. minuta kada je povratnik u austrijsko društvo najboljih napravio preokret preko Prokopića i Šretera.

Tim Aleksandra Stanojevića uspeo je da izjednači, gol je u 34. minutu dao Nemanja Tomić.

Partizanu su zbog ofsajda poništena dva pogotka u prvom poluvremenu kada su mrežu domaćina tresli Saša Ilić i Marko Šćepović.

Poslije Aleksandra Radosavljevića u prvom poluvremenu, u nastavku je i Radiša Ilić dva puta kapitulirao - Burgić i rezerviste Pertaler su u 65. i 84. minutu donijeli pobjedu Vakeru.

Doduše, poslije sat igre Stanojević je izmijenio gotovo cijeli sastav.

Utakmica je odigrana na stadionu Tivoli u Insbruku, koji je bio domaćin Evropskog prvenstva 2008.

Stanojević je izveo sastav: Radosavljević (od 46. Radiša Ilić) - Miljković, Marko Jovanović (od 60. Ostojić), Krstajić (od 60. Stanković), Lazevski - Branislav Jovanović (od 60. Popara, od 79. Aškovski), Tomić (od 60. Brašanac), Saša Ilić (od 60. Galešić), Moreira (od 60. Davidov) - Šćepović (od 60. Bogunović), Kleo (od 60. Mijić).

Nisu u kombinaciji za današnji meč: Živković i Stevanović.

Vaker je počeo meč u sastavu: Grunvald, Hauzer, Kefler, Pikler, Harding, Koh, Prokopić, Abraham, Ebšter, Burgić, Šreter.

Priliku da poprave utisak crno-bijeli će imati u ponedjeljak kada će se sastati sa Rapidom iz Bukurešta.