Juniori Borca u polufinalu Kupa BiH

Juniorski tim Borca eliminisao je branioca trofeja Široki Brijeg (1:0) i izborio plasman u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Poslije minimalnog trijumfa u Širokom Brijegu, izabranici Zorana Dragišića su u utorak u revanšu u Banjaluci slavili identičnim rezultatom.

Pogodak odluke pao je u 76. minutu, kada je mrežu gostujućeg golmana Mateja Perkovića pogodio Nikola Turanjanin.

BORAC: Gašić, Milutinović, Kujundžić, Arsić, Milojević, Amidžić (od 73. minuta Stojičić), Vuković (od 52. minuta Bobić), Vujmilović (od 52. minuta Turanjanin), Kuruzović, Vukobratović, Božičković (od 85. minuta Jović). Trener: Zoran Dragišić.

ŠIROKI BRIJEG: Perković, Vištica, Gugić, Bilobrk, Čolak (od 61. minuta Lukić), Anić (od 52. minuta Mandić), Sesar, Bilać, Marić (od 83. minuta Zovko), Marušić, Medić. Trener: Anto Kokić.