• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Zdravko Mamić hoće Andriju Delibašića?

Hrvatski mediji došli do informacije da bi zagrebački Dinamo mogao da angažuje bivšeg napadača Partizana.

Zagrebački Dinamo traži napadača. Zdravko Mamić, čovjek koji se za sve pita na Maksimiru, nije krio da je u Podgorici boravio kako bi vidio i raspitao se oko mogućeg transfera Fatosa Bećiraja.

Mamić je gledao utakmicu kvalifikacija za Ligu Evrope između Budućnosti i Bakua.Međutim, hrvatski mediji tvrde da Bećiraj nije jedini Crnogorac u fokusu Zdravka Mamića.

Index.hr plasirao je informaciju da bi na Maksimir mogao da dođe i Andrija Delibašić, koji već dvije godine igra za španski Herkules.

Delibašić (29) je ostao upamćen kao jedini strijelac za Partizan u Ligi šampiona, u kojoj je dao tri gola. Iz Humske je otišao 2004. u Majorku, a kao pozajmljen igrač je igrao za Benfiku, Bragu, AEK, Beiru Mar i Real Sosijedad, dok na kraju nije prodat Herkulesu.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC