Gdje je Murinjo stao Benitez je produžio

Fudbaleri Intera ubjedljivo su pobijedili Mančester siti (3:0) u prvoj utakmici na američkoj turneji.

Gdje je Murinjo stao Benitez je produžio Izvor: MONDO

Rafael Benitez može da odahne. Njegov Inter nastavio je tamo gdje je stao Murinjov.

Fudbaleri aktuelnog prvaka Evrope su impresivno počeli američku turneju – pobjedom nad Mančester sitijem sa 3:0 (1:0) u 14. izdanju Pireli kupa koji je odigran u Baltimoru.

"Veoma sam zadovoljan igrom koju je prikazao moj tim. Imali smo ideju da demonstriramo našu spremnost i da mladi igrači dobiju priliku", rekao je novi trener Intera Rafa Benitez.

Golove za tim iz Milana postigli su Nsofor Viktor Obina, Kristijan Biragi i Leskot (autogol).

Prvo poluvrijeme bilo je sve samo ne prijateljsko, s obzirom da je obilovalo grubim faulovima.

Sudija je podijelio tri žuta i jedan crveni karton. Isključenje je već u 21. minutu zaradio Patrik Vijera zbog udaranja laktom Marka Materacija, bivšeg fudbalera Intera.

Dejan Stanković ušao je u igru u 62. minutu umjesto Kambijasa, dok Aleksandar Kolarov još uvijek nije sa svojim novim timom iz Mančestera.