Bambi debitovao, Kačar strijelac

Zoran Tošić debitovao je za CSKA u moskovskom derbiju protiv Spartaka.

Bambi debitovao, Kačar strijelac Izvor: MONDO

Srpski reprezentativac je počeo meč u ekipi u kojoj nije bilo Miloša Krasića i igrao do 73. minuta. Doduše, CSKA je do pobjede došao tek po Bambijevom izlasku iz igre.

Tošić je po povratku sa Mundijala boravio u Minhenu zbog problema sa koljenom, ali, iako je prvobitno tako bilo planirano, nije operisan već je podvrgnut terapijama, a sada je i zaigrao za novi klub.

Gosti su napravili preokret i pobijedili 2:1. Spartak je poveo autogolom Vladimira Berezuckog u 72. minutu, a bodove "armejcima" donijeli su golovi Ignaševiča u 83. i Vagnera Lava u 93. minutu.

CSKA je tako stigao do drugog mjesta na tabeli poslije 15 kola, ima 30 bodova, devet manje od lidera, Zenita.

I dok se Tošić radovao - radovao se i Gojko Kačar. Ne samo da je njegov novi tim pobijedio, već je Srbin bio strijelac.

Kačar je dao drugi gol u pobjedi Hamburgera nad Kelnom 3:0, pošto je na u igru ušao u 31. minutu.

Tako je Hamburger zauzeo treće mjesto na turniru koji je osvojio Šalke savladavši u finalu Bajern 3:1. Dva gola za pobjednika postigao je novajlija iz Reala, Raul.