KRAJ za Borjana i Kanadu, golman se nije proslavio!

Vest sa Gold kupa koja neće preterano rastužiti stručni štab Crvene zvezde i koja znači da će se Milan Borjan ranije pridružiti saigračima.

Ponovo nisu mogli u polufinale!

Kanađani su drugi put zaredom zaustavljeni u četvrtfinalu Gold kupa pošto im je Haiti u drugom poluvremenu utakmice priredio šok.

"Beli" su na poluvreme otišli s prednošću od 2:0 golovima Džonata Dejvida i Lukasa Kavalinija, ali je velika greška golmana Milana Borjana iz 50. minuta, kada je Dukens Nazon bio brži od njega na lopti značila novu nadu Haitiju koju su do kraja i iskoristili...

Bazile je u 70. minutu poravnao rezultat i penala, da bi Gerije u 76. doneo vođstvo Haitiju, ponovo nakon jedne nesigurne intervencije Borjana.

Uspeli su Kanađani da postignu gol za izjednačenje, ali je ipak dosuđen ofsajd:

HAITI - KANADA 3:2 (0:2)

U polufinale iz Hjustona prošao je i Meksiko, i to nakon boljeg izvođenja penala protiv Kostarike, dok se parovi drugog "ukrštanja" očekuju večeras. S jedne strane imamo Jamajku i Panamu, a sa druge Sjedinjene Države i Kurasao.

Eliminacija Kanade sa Gold kupa znači i raniji povratak Milana Borjana među stative crveno-belih koje je tokom ovih priprema odlično čuvao Zoran Popović.

Takođe, Zvezde je u međuvremenu dovela i Nikolu Vasiljevića iz Radnika.