Lazović pogodio, zadovoljan i Lomić

Srpski reprezentativac dao gol za Zenit za konačnih 1:1 protiv Dinama, za koji je igrao Marko Lomić.

Lazović pogodio, zadovoljan i Lomić Izvor: MONDO

Zenit je zaustavljen poslije devet uzastopnih pobjeda u Premijer ligi Rusije. Moskovski Dinamo je odolio kao gost - 1:1.

U duelu srpskih internacionalaca, bivših igrača Partizana, bod je više prijao Marku Lomiću, koji je za Dinamo odigrao svih 90 minuta, ali i Danko Lazović ima razloga za zadovoljstvo jer je upravo on donio izjednačenje.

Moskovljani su poveli preko pojačanja iz Šalkea, Kevina Kuranjija, u 26. minutu, a osam minuta kasnije Lazović je postavio konačan rezultat.

Zenit je zadržao prvo mjesto na tabeli sa 40 bodova, osam više od drugoplasiranog Rubina, koji u nedjelju igra protiv Tereka. Dinamo je upisao 20. bod i nalazi se u sredini tabele.