Liga Evrope kvalifikacije prvo kolo rezultati.html

  • Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

KO ĆE U HUMSKU: Kilmarnok preokrenuo i prišao Partizanu

Autor mondo.rs
Autor mondo.rs

Počelo je da se nazire ime rivala crno-bijelih u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

JNA, stadion Partizana, Partizan, prazne tribine Izvor: MN PRESS

Dok se priprema za novu sezonu, Partizan sa velikim interesovanjem prati duel svojih mogućih rivala u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Prvi meč potencijalnih protivnika crno-bijelih završen je očekivanim epilogom, ali favorit nije lako uradio posao.

Konahs Kvej (Vels) - Kilmarnok (Škotska) 1:2 (0:0)

Za mnoge iznenađujuće, domaćin je prvi poveo, autogolom Grega Tejlora, veziste škotskog predstavnika, u 75. minutu.

Ipak, Kilmarnok je u preostalom vremenu izborio trijumf, golom Ejmona Broufija iz penala u 82. minutu, pa pobjedonosnim pogotkom Stjuarta Finleja u drugom minutu nadoknade.

Revanš će biti odigran sljedećeg četvrtka, a ko prođe dočekaće Partizan 25. jula, pa će gostovati u Humskoj prvog dana avgusta.

Rezultati 1. kola kvalifikacija:

Pjunik (Jermenija) - Škupi (Makedonija) 3:3 (1:2)
Ordabasi (Kazahstan) - Torpedo Kutaisi (Gruzija) 1:0 (0:0)
Ventspils (Letonija) - Teuta (Albanija) 3:0 (1:0)
Alaškert (Jermenija) - Makedonija GP (Makedonija) 3:1 (1:0)
AEK Larnaka (Kipar) - Petrokub (Moldavija) 1:0 (1:0)
Laci (Albanija) - Hapoel Ber Ševa (Izrael) 1:1 (1:0)
Narva (Estonija) - Budućnost (Crna Gora) 0:2 (0:1)
Flora (Estonija) - Radnički Niš (Srbija) 2:0 (0:0)
Kups (Finska) - Vitebsk (Belorusija) 2:0 (0:0)
Sabail (Azerbejdžan) - Univerzitatea Krajova 2:3 (1:1)
Balzan (Malta) - Domžale (Slovenija) 3:4 (2:1)
Riterjaj (Livanija) - Klaksvik (Farska Ostrva) 1:1 (0:0)
Ružomberok (Slovačka) - Levski (Bugarska) 0:2 (0:1)
Akademija Pandev (Makedonija) - Zrinjski (BiH) 0:3 (0:2)
Bran (Norveška) - Šamrok Rovers (Irska) 2:2 (2:1)
Brondbi (Danska) - Inter Turku (Finska) 4:1 (1:1)
Krusejders (Severna Irska) - B36 Toršavn (Farska Ostrva) 2:0 (1:0)
Debrecin (Mađarska) - Kukeši (Albanija) 3:0 (0:0)
Dinamo Tbilisi (Gruzija) - Engordani (Andora) 6:0 (2:0)
Lijepaja (Letonija) - Dinamo Minsk (Belorusija) 1:1 (1:0)
Kauno Žalgiris (Litvanija) - Apolon (Kipar) 0:2 (0:1)
Makabi Haifa (Izrael) - Mura (Slovenija) 2:0 (0:0)
Malme (Švedska) - Balimena (Severna Irska) 7:0 (3:0)
Molde (Norveška) - Rejkjavik (Island) 7:1 (4:0)
Radnik Bijeljina (BiH) - Spartak Trnava (Slovačka) 2:0 (1:0)
Soligorsk (Belorusija) - Hibernijans (Malta) 1:0 (0:0)
Speranta Nisporeni (Moldavija) - Nefči Baku (Azerbejdžan) 0:3 (0:2)
Fola Eš (Luksemburg) - Čikura (Gruzija) 1:2 (1:0)
Konahs Kvej (Vels) - Kilmanrok (Škotska) 1:2 (0:0)
Olimpija Ljubljana (Slovenija) - RFS (Letonija) 2:3 (0:0)
Čukarički (Srbija) - Banants (Jermenija) 3:0 (1:0)
Dun. Streda (Slovačka) - Krakovija (Poljska) 1:1 (1:1)
Evropa (Gibraltar) - Legija (Poljska) 0:0
FCSB (Rumunija) - Milsami (Moldavija) 2:0 (1:0)
Zeta (Crna Gora) - MOL Vidi (Mađarska) 1:5 (1:3)
Aberdin (Škotska) - Rovanijemi (Finska) 2:1 (1:0)
Kliftonvil (Severna Irska) - Hagesund (Norveška) 0:1 (0:1)
Kork siti (Irska) - Niderkorn (Luksemburg) 0:2 (0:2)
Sent Patriks (Irska) - Norčeping (Švedska) 0:2 (0:0)
Honved (Mađarska) - Žalgiris (Litvanija) 3:1 (1:0)
Široki Brijeg (BiH) - Kairat (Kazahstan) 1:2 (1:1)
Brejdablik (Island) - Vaduc (Lihtenštajn) 0:0
Stjarnan (Island) - Levadija (Estonija) 2:1 (1:0)

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

MONDO Tim kola

FK BORAC

RK BORAC

loader