Borac spreman - pogađali Marković i Jakupović!

Fudbaleri Borca rezultatom 2:0 savladali su Mladost u Doboju kod Kaknja u generalnoj probi pred start Premijer lige BiH.

Prijateljska utakmica - BOrac - Mladost DK 2-0 Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Banjalučki Borac pobjedom je završio pripreme za povratničku sezonu u Premijer ligi BIH.

Posljednji duel crveno-plavi odigrali su protiv Mladosti Doboj Kakanj i slavili 2:0.

Trener Branislav Krunić na ovom meču izveo je sljedećih početnih 1: Lučić, Dujaković, Jovanović, Janičić, Ćosić, Milutinović, Danilović, Vranješ, Mirić, Ziljkić, Marković.

Borac je poveo u 41. minutu kada je pogodio “novajlija” Bojan Marković.

Četiri minuta kasnije Mirić je mogao duplirati prednost Borca, ali je Velić odbranio.

U 50 minutu, Dragutinović s jedne, te Bosančić s druge strane su imali povoljne šanse na startu drugog dijela.

Konačnih Mladost (DK) – Borac 0:2 postavio je Demir Jakupović u 86. minutu.

Izabranici Branislava Krunića prikazali su veoma dobru partiju i po svemu viđenom, spremni dočekuju start u Premijer ligi BiH.

Crveno – plavi u prvom kolu šampionata BiH, narednog vikenda gostuju na Grbavici kod ekipe Željezničara.