PREMIJER: Preznojavanje na Enfildu

Liverpul se mučio, Mančester siti izgubio od Sanderlenda, šamar na meču Bolton - Birmingem.

PREMIJER: Preznojavanje na Enfildu Izvor: MONDO

Liverpul je jedva ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni. Protiv Vest Bromvič Albiona mršavih 1:0, a jedini gol postigao je Fernando Tores, koji se vratio na teren poslije povrede.

Milan Jovanović je bio starter, ali je kao i veći dio ekipe bio neprimjetan. U 60. minutu zamijenio ga je Maksi Rodrigez.

Mančester siti se izblamirao. Na gostovanju Sanderlendu izgubio je 0:1. Da šok za bogataše iz Mančestera bude veći gol su primili u posljednjem minutu sa penala.

Zanimljivo je bilo na meču Bolton - Birmingem. Gosti su imali 0:2 i igrača više (golman Boltona dobio crveni karton, nakon što je ošamario Dđonsona poslije skok duela i dobio crveni karton), ali su domaći uspjeli da osvoje bod.