Real igra sa dva špica, ali Jović je izgubio mesto: Zidan "visi" ako večeras ne pobede, poznato ko menja Luku!

Autori mondo.rs Autori Bojan Jakovljević

Ipak, reklo bi se da ovo nije iznenađenje.

Real igra sa dva špica, ali Jović je izgubio mesto: Zidan "visi" ako večeras ne pobede Izvor: Guliver/Getty images/Gonzalo Arroyo Moreno, Tanjug/Oli Scarff/Pool Photo via AP

Realu je večeras "biti ili ne biti". Iako ima još puno da se igra u Ligi šampiona, u Madridu su već "upaljene sve lampice", posle poraza od Šahtjora prošle nedelje!

Ukrajinci su 3:2 slavili usred Madrida, pa sada Real u Nemačkoj mora da traži prvu pobedu u novoj sezoni Lige šampiona.

A sva je prilika da će Real napasti Borusiju Menhengladbah od prvog minuta i to sa dva napadača.

Ipak, nijedan od njih neće biti Luka Jović!

Kako najavljuje tamošnja "Marka", Zinedinu Zidanu je ovo jedan od presudnih mečeva ukoliko želi da se još dugo zadrži na klupi Madriđana, a očito ni pobeda u "el klasiku" protiv Barselone nije učinila da mu spadne pritisak sa pleća.

Razlog je taj što bi Real Madrid eventualnom novom lošom partijom u Ligi šampiona mogao da ostane bez bodova posle prva dva kola, što bi bilo zaista nedopustivo za velikana sa "Santijago Bernabeua".

"Marka" piše da će Zidan izvesti tim Reala u formaciji 4-4-2, ali bez Jovića na terenu.

Srpski napadač će početi meč sa klupe, a španski list navodi da će u napadu umesto njega biti Vinisijus! Brazilac bi trebalo da zaigra rame uz rame sa Karimom Benzemom, dok bi Jović ostao na klupi u tom slučaju, eventualno čekajući šansu u nastavku meča.

Posle loše partije protiv Šahtjora, Jović je jedan od onih koji više ne dobija šansu da mečeve počinje kao starter, a na gol za Real čeka još od februara.