NLB: Igokea našla lijek za Hemofarm

Zove se Brajan Čejs! Amerikanac je sa 30 poena srušio "farmaceute", kojima je ovo treći uzastopni poraz u regionalnoj ligi.

NLB: Igokea našla lijek za Hemofarm Izvor: MONDO

Odličnom igrom posebno u trećoj četvrtini Igokea je deklasirala Hemofarm i stigla do pete pobjede u NLB ligi.

Briljirao je Amerikanac u dresu "igosa" Brajan Čejs sa 30 koševa i sedam skokova. Milan Dozet je dodao 13, Čedomir Vitkovac 11, a debitant Dornel Harvi 10 poena i 10 skokova.

Poslije prve dionice Hemofarm je vodio 26:23, ali je u drugoj dao samo 12, a domaćini 21. U nastavku meča potpuni krah Hemofarma - Igokea je ubacila 31, a Vrščani samo 18 poena... Ovo je peti uzastopni poraz ekipe Željka Lukajića, računajući i Evrokup (dva puta od Getingena).

Kod gostiju najbolji su bili Marko Šutalo sa 17 i Milan Mačvan sa pogotkom manje.

U sljedećoj rundi Hemofarm dočekuje Zadar u "Milenijumu", a Igokea gostuje ekipi Širokog.

Ostale rezultate i izvještaje 11. kola pročitajte OVDJE.