OKK Beograd pobijedio Zvezdu!

Crveno-bijeli u finišu trening utakmice umalo nadoknadili 15 poena zaostatka.

OKK Beograd pobijedio Zvezdu! Izvor: MONDO

Košarkaši Crvene zvezde nisu napravili dobru uvertiru za meč sa Bajernom u srijedu od 21 čas.

Na pretposljednjoj kontroli pred početak takmičenja u ABA ligi poraženi su od prvoligaša OKK Beograda rezultatom 79:84.

Po četvrtinama je bilo 15:14, 17:23, 21:23 i 26:24, s tim da igrači nisu znali koji je tačno rezultat, pošto je Svetislav Pešić na svakih deset minuta tražio da se stanje na semaforu "resetuje" na 0:0.

Crveno-bijeli su odigrali slabo u fazi odbrane, a 12 trojki igrača OKK Beograda neutralisalo je Zvezdinih 15 skokova više. Pešićev tim pet minuta prije kraja je gubio 64:79, da bi serijom od 15:2 u finišu došao do šanse da napravi preokret.

Najefikasniji su bili Adam Morison sa 19, odnosno Andreja Milutinović, Mile Ilić i Nemanja Nedović sa po 11 poena.

OKK su predvodili nekadašnji članovi Zvezde - Filip Šepa ubacio je 20, Luka Drča 15, a Nenad Mišanović 13 poena.