• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

ABA Fajnal-for: Duplo skuplje ulaznice

Ulaznice za polufinalne mečeve i finale umjesto 20 KM koštaće 40 KM, potvrđeno je MONDU u KK Igokea.

Loša vijest za ljubitelje košarke. Ulaznice za završni turnir ABA lige u Laktašima od 25. do 27. aprila koštaće duplo više nego što je ranije najavljeno.

Ulaznice za polufinalne mečeve, kako je najavio predsjednik Igokee Boris Spasojević, trebalo je da budu puštene u prodaju 20. aprila po cijeni od 20 KM dok je cijena ulaznica za finale trebala biti 30 KM, ali navijači Igokee, Partizana, Crvene Zvezde i Radničkog moraće da izdvoje duplo više novca da prate borbu svojih timova za šampiona regionalne lige, potvrđeno je MONDU u KK Igokea.

"Pojedinačne ulaznice za polufinalne mečeve koštaće 40 KM (oko 20 evra), a toliko će da košta i ulaznica za finale", izjavio je za MONDO portparol Igoee Pavle Ćorović.

U slobodnu prodaju će biti pušteno oko 1500 ulaznica, a svaki od klubova učesnika završnog turnira ABA lige trebalo bi da dobije oko 800 ulaznica.

"Prodaja ulaznica za polufinale počeće 22. aprila, a ulaznice za finale, koje se igra u subotu, 27. aprila, prodavaće se dan ranije", rekao je Ćorović.

U prvom polufinalu, koje se igra u četvrtak 25. aprila od 17 časova, igraju Crvena zvezda Telekom i Radnički iz Kragujevca, a u drugom polufinalu, od 21 čas istog dana, igraju Igokea i Partizan mt:s.

Finale je na programu u subotu 17. aprila od 20.30 časova.

(G.A. - MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC