Igokea - Karšijaka 74:74 (produžetak)

Košarkaši Igokee i Karšijake poslije 40 minuta utakmice šestog kola Evrokupa u Laktašima igraju neriješeno 74:74 (18:17,17:17,15:27, 24:13).

Igokea - Karšijaka 74:74 (produžetak) Izvor: MONDO

"Igosi" su u meč ušli vrlo angažovano s namjerom da se revanširaju gostima iz Turske za debakl na startu takmičenja u Izmiru, gdje su Turci slavili sa 30 razlike.

Novi trener šampiona Bosne i Hercegovine Milutin Latinčić je u najavi utakmice naglasio da je ključ dobrog rezultata protiv Karšijake zaustavljanje dvojca Bobi Dikson - Esteban Batista, ali su oni uz Lea Lionsa bili najbolji akteri prvog poluvremena kod gostiju.

Amerikanac je dao šest, urugvajski centar duplo više, a sedam poena uknjižio je Lions.

Kod Aleksandrovčana najbolji učinak u prvom dijelu imao je Branko Jorović sa 11, a solidni su bili Tedi Gipson i Siniša Štemberger sa po pet koševa.

Utakmici u dvorani u Laktašima prisustvuju oko 1.000 gledalaca.

(MONDO, foto: KK Igokea)