Vujošević: Panika

Trener Partizana poslije poraza od Solnoka u Mađarskoj istakao da naporan tempo igranja dvije utakmice nedjeljno ostavlja traga na ekipu.

Vujošević: Panika Izvor: MONDO

Partizan se loše proveo na gostovanju Solnoku. Šampion Srbije i ABA lige poražen je u Mađarskoj rezultatom 76:71 u 11. kolu regionalne lige.

Trener Partizana Duško Vujošević istakao je da je naporan raspored igranja u ABA ligi i Evroligi uticao na ekipu.

"Igranje dva meča tokom nedjelje je naporno i imamo manju rotaciju. Poslije prvog poluvremena meča u Mađarskoj ubjedljivo smo vodili, dok u nastavku igrači nisu bili u stanju da prikažu igru kao na početku meča. Neki od igrača su se uspaničili, tako da nismo mogli da pobijedimo Solnok", izjavio je Duško Vujošević poslije poraza.

Crno-bijeli, kojima je to bio treći poraz ove sezone, nalaze se na diobi prve pozicije na tabeli ABA lige sa Cedevitom, koja je takođe neuspješno okončala duel sa ekipom Budućnosti (60:64).

Šansu da se dokopa čelne pozicije poslije 11. kola imaće Crvena zvezda, koja večeras dočekuje Zadar u Železniku.

(MONDO, foto: MN Press)